okres Trnava

Opoj

Mgr. Peter Bartovič

Portal dňa 24.3.2020 ukončil svoju činnosť.

Základný plat zo zákona:
Navýšenie platu poslancami:
Podiel úväzku:
Počet obyvateľov:
Dňom 24.3.2020 som sa po dlhej úvahe rozhodol ukončiť činnosť tejto stránky. Robil som to v dobrej viere, že napriek tomu, že som v tom celom sám, že to bude pre ľudí prospešné. To sa mi potvrdilo a verte, že toto rozhodnutie nebolo jednoduché. To znamená, že už si nebudete môcť zobraziť platy starostov a primátorov na jednom mieste. K ukončeniu viedlo už neudržateľné napádanie zo strany niektorých starostov. Vačšinu starostov si veľmi vážim a máme dovolím si povedať aj korektný vzťah. Pochopili, že o čo mi vlastne šlo. Týmto ľuďom ĎAKUJEM za všetko. Naozaj už neviem, nechcem, nevládzem bojovať s veternými mlynmi.

Ak sa niektorý starosta cíti urazený - OSPRAVEDLŇUJEM SA MU!

Čo sa týka akcie STAROSTOVIA DEŤOM, tak tú samozrejme dokončíme tak ako pravidelne uskutočňovala aj do tejto CORONA krízy. V tejto akcii, už budem komunikovať výlučne so zapojenými ľuďmi. Čo sa týka 2. ročníka, ešte nepadlo pevne rozhodnutie, nakoľko stále je to niečo pre deti, takže to sa rozhodnem ešte do termínu spustenia, ktorý je 1. 8. 2020.

ŽELÁM KAŽDÉMU VŠETKO DOBRÉ!

Milí páni starostovia, pani starostky, páni primátori a primátorky!
Ak ste mi odpoveď na infožiadosť zaslali, ďakujem Vám. Ak ste tak zatiaľ z rôznych dôvodov nespravili, NEROBTE si už starosti. Už to posielať nemusíte. VEREJNE oznamujem, že netrvám na odpovedi podľa zákona. Vyhrali všetci tí, ktorí vytrvalo a veľakrát podpásovo hrali proti mne. Gratulujem Vám. Vyhrali ste.
Ilavský Juraj - autor stránky

Stránka obsahovala:

Spracovaných miest a obcí:

2540

Mesačne náklady na platy:

5.809.504 €

Vzdali sa platu:

4

60% navyšenie platu:

187

Bez navyšenia platu:

1043